Ile kosztuje nadanie przesyłki kurierskiej?

Na całym świecie codziennie powstają nowe firmy kurierskie, które dostarczają przesyłki do różnych miejsc. Również w Polsce funkcjonuje wiele takich firm, dzięki którym można bez trudu wysłać każdą rzecz, nawet wielkogabarytową na drugi koniec świata. Przesyłki kurierskie można nadawać w siedzibie firmy, w wielu różnych punktach i sklepach, jak również zamówić jej odbiór z własnego domu lub firmy. Taka usługa nie zawsze jest dodatkowo płatna, a wiele zależy od tego, z jakiej oferty korzysta sam klient. Warto pamiętać o tym, że klienci firmowi traktowani są bardziej korzystnie od klientów indywidualnych.

Przesyłki kurierskie na terenie Polski

Decydując się na wysyłkę przesyłki kurierskie w Polsce, nie trzeba liczyć się z wysokimi kosztami. Niewielką paczkę można wysłać na drugi koniec kraju za około dziesięć złotych. Duża i dość ciężka przesyłka będzie już kosztowała kilkadziesiąt złotych. Firmy, które każdego dnia nadają wiele różnych paczek, często robią to za darmo lub płacą stałą sumę w skali miesiąca. Warto porównywać ze sobą oferty różnych firm kurierskich, ponieważ przesyłki kurierskie mogą się od siebie różnić właśnie ze względu na firmę.

Przesyłki kurierskie zagraniczne

Wysyłając przesyłkę zagraniczną, trzeba już liczyć się z wyższymi kosztami. Aby poznać cenę konkretnej przesyłki, najlepiej skorzystać z kalkulatora na stronie internetowej firmy. Wystarczy wybrać kraj, z którego paczka jest nadawana, kraj do którego będzie ona podróżowała oraz masę i rozmiar paczki. Istnieje również możliwość zamówienia kuriera, który odbierze paczkę z domu lub z firmy i nada ją dalej. Taka przesyłka jest dostarczana w ciągu maksymalnie kilku dni roboczych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*